Филтър
Покажи:
Подреди по:
Супа варива с манатарки и пармиджано

Zuppa di legumi con porcini e parmigiano
Legumes soup with porcini and parmigiano

10,50 лв.

350g

Морска супа

(приготвена от сьомга, филе от лаврак и скумрия, октопод, магданоз)
Zuppa di pesce (con salmone, branzino, sgombro, polpo, prezzemolo)

Seafood soup (salmon, sea bass, mackerel, octopus, parsley)

11,50 лв.

350g